OFERTA SPECJALNA  - WCZESNE ZAMÓWIENIA NA SEZON 2008

Opis: Oferta polega na umożliwieniu składania przez klientów  zamówień w rocznym wyprzedzeniem, w terminie jej obowiązywania. Klient wskazuje odmianę (ew. także jej wybrany klon) oraz podkładkę na jakiej zostaną zaszczepione zamówione sadzonki. Celem niniejszej oferty specjalnej jest realizacja zamówienia dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta, przy zapewnieniu najlepszych cen i pewności otrzymania w przyszłym sezonie właściwych podkładek do posiadanej gleby. W szczególności promocja tyczy się rzadkich lub szczególnie poszukiwanych mieszańców, które w normalnej części sezonu są trudniej dostępne (Rondo, Solaris, Johanniter, Cabernet Cortis).   

Odmiany dostępne w promocji: zgodnie z ofertą odmian winnych w 2007, w miarę możliwości także inne według życzeń klientów.

Minimalne zamówienie: 100 sztuk z jednej kombinacji odmiana /klon/podkładka w przypadku kombinacji produkowanych na dużą skalę lub 300 sztuk dla kombinacji rzadszych, co odpowiada wielkości 1 boxu do szczepień.

Czas trwania oferty: do 31 marca 2007.

Dotyczy: wszelkich zamówień złożonych w czasie trwania oferty, za jakie zostanie w tym czasie wpłacona stosowna zaliczka.

Zaliczka: 2 zł/sztuka.

Cena: wyliczana indywidualnie na każde zamówienie. Gwarantujemy duże dyskonta w stosunku do cennika obowiązującego w sezonie. Wczesne zamówienia są dla Państwa najtańszą i najpewniejszą formą założenia własnej profesjonalnej winnicy w oparciu o materiał najwyższej klasy. 

Do szczepień zostaną użyte zrazy pochodzące z plantacji matecznych, pobrane z wyselekcjonowanych klonów wolnych od wirusów oraz podkładki wolne od agrobacterium. W przypadku odmian licencjonowanych, materiał stosowany do szczepień, zostanie zakupiony z uwzględnieniem i po zapłacie stosownych opłat licencyjnych. Koszt ewentualnych licencji zawsze zawarty jest w naszych cenach i nie stanowi dla Państwa żadnych dodatkowych kosztów.